Materom angajează Agent securitate – Depozit Logistică în Târgu-Mureș

HR. Compania MATEROM este o afacere românească de familie, dinamică, peste 25 ani de experiență. Își desfășoară activitatea în domeniul importului și distribuției de piese auto cu pasiune, profesionalism. Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen.
Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezintă conceptul de service NexusAuto în România.

Poziție disponibilă: Agent securitate – Depozit Logistică
•str. Mureșeni nr. 29A, Tg. Mureș

Cerințe:

-capacitatea de a munci în echipă;
-capacitate de integrare, profil etic profesional și uman;
-atenție: concentrare, mobilitate;

Pregătire:
-atestat agent de securitate;
-permis de conducere cat. B;
-experiență în domeniu;

Descrierea jobului
Ce trebuie să faci ca Agent securitate – Depozit Logistică
-activitati de pază și control a persoanelor și autovehiculelor;
-autoritate;
-seriozitate;
-vocabular decent;
-ținuta;
-disponibilitate de a lucra în ture;
-înlocuiește colegii în perioada concediilor.

Se oferă:
-loc de muncă stabil;
-pachet salarial motivant, negociat în baza interviului/experienței;
-tichete de masă (în valoare de 30 lei/tichet);
-tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreagă;
-sistem de pază propriu ;
-o meserie apreciată și apartenența într-o companie puternică/cu renume;

Program de lucru: de regulă program de 8 ore dar și munca în schimburi (12/24 – 12/48)
Cum se desfășoară procesul de recrutare?
1. Trimite CV-ul tau pe resurseumane@materom.ro
2. Dacă CV-ul tău va fi selecționat vei fi contactat/ă pentru a planifica un interviu cu reprezentantul departamentului Resurse Umane, urmat de un interviu cu managerul de departament.
3. Dacă răspunsul este pozitiv, vei fi contactat/ă telefonic pentru a-ți fi transmisă oferta.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Ultimele articole

Articole Similare